Good Food

Здорова і безпечна їжа

Ми віримо в те, що здоров'я — головна цінність людини і правильне харчування є його основою. В Good Wine ми робимо те, що нас по-справжньому хвилює: ми хочемо харчуватися смачно, різноманітно, з користю для здоров'я і те ж саме пропонувати іншим. Якість і безпека продукту — наші головні пріоритети. 5 основних критеріїв вибору продуктів харчування:

 • Ми знаємо кожного нашого постачальника в обличчя
 • Продукт потрапляє на полицю тільки після дегустації, детального вивчення інгредієнтів і способу виробництв та лабораторних тестів
 • Відсутність шкідливих штучних добавок, барвників, ароматизаторів, консервантів
 • Ми не продовжуємо життя продукту штучно
 • Ми прагнемо до того, щоб вся сира їжа була настільки свіжою, наскільки це можливо.

З перших рук

Купівля продуктів з перших рук дає нам можливість слідкувати за історією їх створення і повним циклом виробництва. Кожного нашого постачальника ми знаємо в обличчя, і не рідко ви можете зустріти їх у нас в магазині. Імпорт товарів — це наш спосіб запропонувати вам продукт, аналогів якому в Україні немає: моцарелла ді буффала, органічні соєві продукти, трюфелі, кращі оливкові масла, японський чай, французьке борошно. Ми хочемо запропонувати вам найкраще, що є в світі за найкращою можливою для цього ціною.

Локальне фермерство

Сьогодні ми співпрацюємо з більш ніж 30 локальними фермерами. У різних куточках України ми знаходимо людей і продукти, якими сміливо може пишатися наша країна. Ми з особливою гордістю представляємо фермерів в наших магазинах з кількох причин:

 • Ми знаємо кожного з них і часто розробляємо продукти магазину спільно
 • В основі їх праці — відповідальність і любов до навколишнього середовища
 • Вони женуться не за обсягом, а за смаком і якістю кожного продукту
 • Їх продукт не долає тисячі км, а значить завжди найсвіжіший
 • Фермерські продукти не містять шкідливих речовин, стимуляторів росту, ГМО
 • Тваринницькі господарства, з якими ми працюємо дотримуються принципів безприв'язного утримання тварин, відсутності насильницького годування і гуманного забою.

Власне виробництво Good Food

Коли ми хочемо зробити продукт неймовірної якості, ми робимо його самі. Для його виготовлення ми беремо кращі продукти з магазину і це, мабуть, все що потрібно. У цих продуктах ми не використовуємо барвники, консерванти, ароматизатори, підсолоджувачі та інші підсилювачі смаку.

Хумус з оливковою олією екстра Вірджін без консервантів, песто з органічного базиліка і 30-місячного пармезану, копчений шотландський лосось, бургери з американського стейкового м'яса, багет з французького борошна. Власне виробництво — наш спосіб показати, що є для нас стандартами найвищої якості.

Органічні продукти

Ми віримо в сертифіковані органічні продукти. В основі їх виробництва лежать принципи, які підтримують нашу еко-систему в здоровому і стабільному стані. Це максимально гуманне ставлення до природи і її ресурсів: відповідальне землеробство, гуманне ставлення до тварин, не інтенсивне фермерство, відсутність обробки шкідливими добривами і пестицидами, заборона на використання ГМО, відмова від синтетичних добрив, дбайливе ставлення до водних ресурсів. Як наслідок, такі продукти мають просто фантастичний смак!

Органічним продуктом називаємо тільки той, який має сертифікацію і пишаємося тим, що у нас в кожній категорії продуктів є така група товарів. Це й далі буде нашим пріоритетом.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!