Про компанію

До нас приходять за емоціями

Спочатку Good Wine був тільки магазином. Звісно, в нас і зараз можна купити здорові продукти, вино, крафтове пиво та міцний алкоголь, а ще – квіти, аксесуари для дому, бару і кухні.

Але можна нічого й не купувати. А просто зависнути над картою вин у 101 Wine Bar разом із сомельє та почути якнайменш сто одну історію. Можна знайти нового друга у черзі за флет-вайт у Yellow Place та розділити з ним мигдалевий круасан з Bakehouse. Чи приїхати спеціально за лобстером у Lucky, тому що тут його подадуть правильно. Чи за келихом прохолодної кави спостерігати, як готують ваш рол із шотландським лососем у суші-барі.

Так, ми не просто продаємо хороші речі. Ми робимо дещо більше.

Ми вирішили просту математичну задачу і все зрозуміли

Якщо привозиш вино безпосередньо від виробника і не переплачуєш посередникам, можна продавати його за справедливою ціною: майже такою, як у країні-виробнику. Ми почали це в 2006 році і зараз зібрали біля 4000 вин від виноробів з усього світу та біля 1000 міцних напоїв. Наша компанія Wine Bureau імпортує їх для продажу в магазинах Good Wine та для роботи з B2B клієнтами.

Ми не шукали універсальних відповідей, але знайшли

Якщо доставляти вино безпосередньо від виробника – чудово, чому не зробити так само з їжею? Ми почали особисто знайомитися з фермерами в Україні, Італії, Перу, Тайланді, Америці та Новій Зеландії, багато дізналися про виробництво продуктів і стали привозити кращі з них у Good Wine. Так з’явився напрямок здорової їжі – Good Food.

Моцарелла ді буффала, органічні продукти, дика риба, трюфелі, оливкові олії, японська сенча чи французьке борошно – для всієї їжі в Good Wine діє одне правило: привозити й готувати тільки те, що ми хочемо їсти самі.

Органіка, біодинаміка та фермери

Ми привозимо хамон з Іспанії, прошуто – з Італії, а жамбон – з Франції. Працюємо з багатьма сертифікованими органічними та біодинамічними виробниками та віримо, що продукти такої якості можна створювати і в Україні.

Локальні фермери готові робити здорову їжу за усіма світовими стандартами, і ми підтримуємо їх у цьому. Іноді за нашим запитом господарства впроваджують органічне землеробство, іноді ми разом розробляємо продукти для Good Wine (це може зайняти більше року), а іноді наша роль – тільки гідно оцінити людську працю та сміливість.

За 5 років ми знайшли більш, ніж 30 фермерів, та за їх допомогою зібрали в себе усі найкращі продукти, які зараз виробляють в Україні.

В нас 786 цінності

В пекарні, в бухгалтерії, в HR-відділі, у винному залі чи на складі – разом у нас працюють 786 людини. Кожен з нас пройшов декілька співбесід і 6 місяців випробувального терміну, тому люди Good Wine – це повністю наші люди. Перевірені. Ідейні. Ті, яким ми довіряємо. Люди – наша головна цінність.

1, 2, 3

10 років тому ми відкрили Good Wine в центрі міста (на Мечникова, 9), та він і досі залишається найбільшим винно-продуктовим магазином Європи. Два інших Good Wine – не дуже великі, але потрібні на своєму місці. Good Wine в ЦУМі на Хрещатику – це магазин алкоголю та бар із власною кухнею, а Good Wine на Оболоні – магазин із здоровою їжею та алкоголем.

Це круто

Круто сплачувати всі податки. В нас прозорий відкритий бізнес, і нам подобається чесний підхід. Ми робимо це насамперед задля себе, тому що, коли правда на твоєму боці – ти вільний.

На цьому ми будуємо свій бізнес, наші партнерські стосунки та стосунки всередині компанії. Ми цінуємо труд своїх колег і даємо зелене світло їхнім великим та красивим ідеям.

Виходимо за рамки

Два рази на рік ми робимо великі фестивалі. Влітку проводимо Kyiv Wine, де збираємо до сотні виноробів з усього світу і біля 5000 гостей. А наприкінці осені – фестиваль односолодових віскі Whisky Dram. Це дегустації, лекції, нові обличчя, pop-up магазини та фудкорт, де ми показуємо все, що любимо та вміємо.

Ми любимо говорити з вами

Ми розповідаємо

І дізнаємося, що ви про все це думаєте.

До речі, що?

#робимоважливе

Спасибо, ваше мнение важно для нас!