Курс Junior «online»

WS_Header-01.png

Курс Junior «online»

Junior - курс для тих, хто щойно починає серйозно цікавитися вином. Ми розповідаємо про його смаки, аромати і виробництво. Вперше в нашій винній школі виходить курс онлайн. Ми ретельно опрацювали програму в новому форматі!

   Навчимося розуміти вино?

095 276 11 41, wineschool@goodwine.ua

Ми у Facebook

ХТО МИ

Ми, як школа і як експерти з вина, постійно подорожуємо у ті ж Бордо, Бургундію, Шампань, Тоскану та П’ємонт, ми відвідуємо виставки, спілкуємося з виробниками, перекладаємо дегустації та влаштовуємо свої. Ми багато читаємо і куштуємо, дізнаємося нове і ділимося ним з вами.


Наші викладачі — сомельє з goodwine, які працюють тут не один рік (а деякі навіть не 5). Вони постійно вчаться, їздять на винні господарства і беруть участь у конкурсах. Ми їм довіряємо найцінніше — вас і ваші знання про вино.

ЩО У ВАШИХ КЕЛИХАХ

Кожна наше (і ваше) заняття — практичне. Так, вам щоразу доведеться пити вино, яке наші викладачі підбирають з асортименту goodwine і наших ексклюзивних імпортерів. Ми не шкодуємо знань, тому до ваших келихів потрапляють тільки ті вина, що якнайкраще розкривають особливості сорту чи регіону.

НАВІЩО ВАМ ЦЕ? ЩОБ:

  • мати базові знання про основні винні країни, регіони і сорти винограду,
  • навчитися читати винну етикетку і розуміти, що очікувати від вмісту пляшки,
  • вміти описувати вино так, як це роблять професіонали: ми навчимо вас органолептичному аналізу та побудові висновків на його основі,
  • вибирати вино без сторонньої допомоги,
  • і нарешті, щоб під час навчання спробувати велику кількість особливих вин.

ЦЕ ВСЕ ЧУДОВО, АЛЕ ЯК І З ЦИМ БУТИ У ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ? ВСЕ ПРОСТО:

  • ваші подорожі поступово стануть "винними": спершу у вас, а потім у ваших друзів зникне "туристичне вино", бо відтепер ви почнете привозити з собою дійсно цікаві пляшки,
  • сомельє в ресторані похвалить ваш вибір і потішиться тому, що ви навіть vivino не скористалися,
  • чесно кажучи вам доведеться ну дуже часто знаходити відповідь на питання друзів "а що взяти сьогодні?",
  • так, ви нарешті станете самостійним у виборі вин, бо тепер цей вибір — дійсно ваш, а не сомельє,
  • ви не станете снобом, але зрозумієте кумедність фрази "Легке, фруктове червоне вино із середнім, але відмінно інтегрованим танином, високою кислотністю і приємною гіркуватістю від роздавленної вишневої кісточки в післясмаку. Що відмінно підійде до качиної ніжки з ягідним соусом".

ТРОХИ ФОРМАЛЬНОСТЕЙ

Ви будете навчатися онлайн використовуючи програму Zoom :) все навчання буде проходити в живому форматі, ми звичайно ж запишемо заняття і викладемо в нашій закритій Telegram групі, але краще не пропускати. Ви зможете задати питання викладачеві в кінці лекції і під час дегустації, і так само в нашій Telegram групі протягом усього курсу і навіть після! Крім цього, ми надамо презентації по кожній темі, дегустаційні карти і органолептичні алгоритми в електронному форматі. За курс ми відправимо вам 3 посилки, які чекатимуть на вас у відділенні Нової Пошти вашого міста. У кожній посилці ви знайдете семпли вин, об'ємом по 75 мл, крім заняття по ігристим - тут ви отримаєте міні-пляшечки 200 мл. Так само ви отримаєте 3 спеціальних дегустаційних келиха.

Тривалість курсу – 3 тижні

11 занять: 1,5 години теорії + практика

Група: до 27 студентів

37 зразків вина

10 900 грн

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ НА 2022 РІК:

ВЕСНА 2022 02.03 - 25.03

19:00-20:30 | ПН, СР, ПТ

Програма

КУПИТИ КУРС

Спасибо, ваше мнение важно для нас!