Новини

Холодна вівсянка: місяць дитячого харчування

Холодна вівсянка у goodwine. Так, справжня гід-маніфест проти несмачних сніданків та не тільки для дітей, проти похмурих облич батьків, які щодня намагаються знайти відповідь на риторичне "що приготувати дітям, щоб не просто корисно, а й смачно".

Відповідь, а точніше відповіді — у нашій тематичній брошурі для мам і тат. Готувати можна не тільки вівсянку. А може вона взагалі зайва?

Отже, у ваших руках гід-помічник з дитячого харчування, який допоможе зрозуміти, як побудувати здоровий раціон та сформувати корисні звички. Без істерик з обох сторін. Поговоримо про "не хочу, не буду", про перекуси, алергени та усе найважливіше.

Шукайте брошуру упродовж місяця у goodwine, або завантажте її онлайн. Також ми зібрали перелік основних продуктів, які знадобляться для нового підходу у формуванні раціону дитини — онлайн  у додатку. І слідкуйте за оновленнями, бо на цьому новини не закінчуються.

"Холодна вівсянка" вийшла за ініціативи goodwine. Над нею працювали нутриціолог Анастасією Голобородько, психолог Олександра Підгаєвська та співробітники відділу закупівель goodwine.

З любов’ю. Про дітей, для дітей.

Спасибо, ваше мнение важно для нас!