Новини

Продукти без глютену – користь чи маркетинг?

10 Червень 2015

Глютен (або клейковина) входить до групи складних білків у складі таких злаків як ячмінь, жито і найпопулярніша у повсякденному споживанні пшениця. 

Чим більший вміст глютену у борошні, тим легше змішати його з водою, отже – тим легше замісити пишне тісто, яке згодом перетвориться на здобу, пасту, сухий сніданок або хліб. Але виробники йдуть далі і додають клейковину в морозиво, кетчуп та інші соуси, витісняючи таким чином кількість корисних речовин із кінцевого продукту. Будь-яка рідка субстанція, яку потрібно зробити густішою, моментально забезпечується глютеном для досягнення бажаного результату.

 

Продукти без глютену купити в Києві так само непросто, як і знайти органічні фрукти або овочі, вирощені в чистому ґрунті без додавання нітратів. При цьому, в гру-спекуляцію на непереносимість глютену вже давно включилися маркетологи, рекомендуючи всім і кожному виключити останній зі свого раціону.

Бажання споживача купувати продукти без глютену за таких обставин виглядає більш ніж логічно. З одного боку, на це генетичне захворювання (целіакію) страждає лише 1% населення нашої планети. З іншого, багато виробників навмисно збільшують порцію білків глютену в складі своєї продукції, щоб хліб був пишнішим, а йогурти – густішими. Це і призводить до того, що частина інших 99% теж нерідко отримують симптоми захворювання, на яке, по суті, не страждають.

Завдання купити продукти без глютену в Києві перетворюється в цікавий процес з пильною увагою до етикеток із дрібним шрифтом. Ми спрощуємо це завдання і пропонуємо продукцію таких виробників:

 - англійське печиво Artisan Biscuits із натуральних інгредієнтів найвищої якості;

 - українське натуральне печиво без глютену від SmakoJAne, «Бабене» та пирогової «Николай»;

 - хлібці та солодкі сухарики від німецької марки Naturata.

 

 
 

Спасибо, ваше мнение важно для нас!